قوانین استفاده سایت

قوانین وب‌سایت فرش من مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف‌کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربران است.

تعریف مشتری فرش من

مشتری شخصی است که برای خرید به وب‌سایت فرش من مراجعه کرده و پس از ثبت سفارش در سیستم و تکمیل مشخصات الزامی خرید فرش، به عنوان مشتری شناخته می‌شود. همچنین مشخصات تمام مشتریان از جمله: نام و نام‌خانوادگی، کدملی، شماره تلفن و آدرس در سیستم فروشگاه ذخیره می‌شود و فرش من متعهد می شود این اطلاعات نزد ما محفوظ است.

نظرات کاربران

هدف از طراحی بخش نظرات کاربران، اشتراک‌گذاری تجربه‌ی خرید و کاربری محصولاتی است که به فروش می‌رسد. در صورتی که کاربری از این بخش سوءاستفاده‌ای کند، طبق قوانین و مقررات با وی برخورد می‌شود.

قیمت گذاری برای محصولات

سیاست قیمت‌‏گذاری در فرش من مبتنی بر اصول مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف‌کننده است . و قیمت ها به نسبت کیفیت بالای محصولات، مناسب و رقابتی می باشد.

ثبت شکایات

درصورتی که کاربر یا مشتری شکایتی برای نحوه فروش، نحوه خرید یا پرداخت و… دارد، میتواند با مراجعه به آدرس درج شده در صفحه تماس با ما در قسمت فرم تماس، شکایت خود را جهت بررسی و پیگیری ثبت نماید.