شیوه های ارسال محصول

باربری

هزینه این روش ارسال، توسط فرش من پرداخت می گردد و رایگان می باشد. در این شیوه، مشتریان می توانند سفارشات خود را با توجه به مسافت شهرها در بازه یک روز الی چند روز ( طبق اعلام شرکت باربری ) تحویل بگیرند .

بدیهی است که استفاده از این نوع ارسال منوط به تسویه نمودن صورت حساب خود است .

تیپاکس

این شرکت خصوصی امکانی را فراهم آورده که طبق آن مرسولات بصورت درب به درب ارسال می گردند . بدین صورت که پس از ثبت سفارش مأموران تیپاکس بسته را از درب انبار فرش من تحویل گرفته و درب منزل مشتری تحویل می دهند . طبق اعلام شرکت تیپاکس تمامی مرسولات 24 ساعته به دست مشتری خواهند رسید . در ضمن در این روش خریدار می تواند ده در صد مبلغ فاکتور را به عنوان پیش پرداخت به شماره کارت های درج شده واریز نماید و مابقی مبلغ را درب منزل،در هنگام تحویل محصول از ماموران تیپاکس مابقی مبلغ را تسویه کنند.

ترمینال اتوبوسرانی

ارسال از طریق ترمینال اتوبوسرانی در صورت درخواست مشتری انجام می شود و معمولا روش سریعی است و سفارشات یک روزه تحویل مشتری می شود. (کلیه هزینه های ارسال از طریق اتوبوس طبق تعرفه تعاونی های اتوبوسرانی به عهده خریدار می باشد) 
امکان دارد تمامی مرسولاتی که به سراسر ایران از طریق هر کدام از این روشها ارسال می شوند ، در زمانی خارج از تایم مقرر شده توسط این شرکت ها به دست مشتری برسند لذا فروشگاه آنلاین فرش من هیچ گونه مسئولیتی درقبال این موضوع ندارد .